Agnieszka daje korepetycje z fizyki w Szczecinie


Szczecin: fizyka

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką fizyki. Korepetycji udzielam w Szczecinie (województwo zachodniopomorskie), a dokładnie: Korepetycje na terenie całego miasta. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z fizyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem doktorantką (radioastronomia i kosmologia), po studiach przez 3 lata pracowałam jako nauczyciel fizyki i informatyki w liceum i gimnazjum. Pomagam, tłumaczę jasno i zwi?źle, udzielam też korepetycji w języku angielskim. Mogę udzielać korepetycji u ucznia w tygodniu od godziny 19, w soboty i niedzielę o dowolnej godzinie.

Następna oferta

Poprzednia oferta