Kamilla Darowska daje korepetycje z chemii we Wrocławiu


Wrocław: chemia

Witam,
nazywam się Kamilla Darowska i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, środy, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAK×TAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Miła, sympatyczna, szybko nawiązujęca kontakt studentka 4 roku UW Wydziału Chemii Środowiska udzieli korepetycji z Chemii: podstawowej, fizycznej, organicznej, fizyko-chemicznej, chemiczno-fizycznej, chemii kwantowej...posiadam dobre doświadczenie zawodowe, pedagogiczne oraz potrafię przekazać wiedzę w sposób zrozumiały. Jeśli do tej pory nie rozumia?e?/a? chemii lub stwarza Ci to duże problemy - nie czekaj aż będzie za późno!...przygotowuje z zakresu materiału szkoły podstawowej, średniej(przygotowanie do matury) oraz wyższej (kolokwia, egzaminy). Cena 30 PLN/60 min. u korepetytora/ucznia. Zapraszam :)

Następna oferta

Poprzednia oferta