Bartek daje korepetycje z języka rosyjskiego w Rzeszowie


Rzeszów: język rosyjski

Witam,
nazywam się Bartek i jestem korepetytorem języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Rzeszowie (województwo podkarpackie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam! Jestem studentem rusycystyki UR i chętnie udzielę korepetycji z j. rosyjskiego na każdym poziomie zaawansowania. Od dawna pasjonuj? się rosyjsk? kulturę, sztuką, literatur? a także samym językiem. Posiadam tytuł Laureata Olimpiady Języka Rosyjskiego na szczeblu ogólnopolskim. Od czasu do czasu odbywam sezonowe wyjazdy za wschodni? granicą. Na moich lekcjach duży nacisk kładę na poprawn? wymow?, akcent, pisowni?, poszerzanie zasobu leksykalnego i rozwijanie umiejętności komunikacyjnych. Gwarantuję efektywn? pomoc w nadrobieniu zaległości, a także w przygotowaniu do olimpiad językowych, matury i do egzaminów międzynarodowych na certyfikat: TELC i Русский язык повседневного ойщения. Już teraz mogę Ci zagwarantowa? indywidualne podejście oraz wysoką efektywność (zadowalaj?ce wyniki moich klientów na egzaminach). Dodatkowo oferuję własne ciekawe pomoce naukowe oraz miłą i bezstresową atmosferę. Godziny spotkań oraz charakter zajęć do ustalenia.

Następna oferta

Poprzednia oferta