Ewelina Kęosowicz daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości Bielsko Biała


Bielsko Biała: język angielski

Witam,
nazywam się Ewelina Kęosowicz i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Bielsko Biała (województwo śląskie), a dokładnie: os. Karpackie. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype ewela393
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka filologii angielskiej po rocznym pobycie w USA udzieli korepetycji z języka angielskiego. Pomoc w nauce, przygotowanie do matury, przygotowanie do wyjazdu za granicą, tłumaczenia, konwersacje na każdym stopniu zaawansowania. Jestem absolwentką NKJO, posiadam wykształcenie pedagogiczne oraz bogate doświadczenie w nauczaniu indywidualnym. Oferuję własne materiały, testy i inne pomoce dydaktyczne. Zajęcia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze :) Dojazd do domu ucznia, cena za 60 min- 25 zł