Patrycja daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Patrycja i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam i zachęcam do skorzystania z korepetycji u doświadczonej korepetytorki. Uczę na każdym poziomie - od podstawówki do studiów, ponadto przygotowuję do egzaminów, pracy za granicą oraz nauczam Business English. Skończyłam filologię angielską w Polsce i 2- letnie studia w Londynie, dzięki czemu doskonale obezna?am się z tzw. "żywym językiem". Udzielam korepetycji już od początku studiów. Jeżeli zależy ci na zdobywaniu solidnej wiedzy w miłej atmosferze - skontaktuj się ze mną!

Następna oferta

Poprzednia oferta