Rafał daje korepetycje z informatyki w Poznaniu


Poznań: informatyka

Witam,
nazywam się Rafał i jestem korepetytorem informatyki. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 45 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAK×TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Mam na imię Rafał i to też osoba do g?ównego kontaktu w tej braznzy mimo m?odego wieku jestem od dawna jest to moje Hobby ale też praca..

Czego dotyczł korepetycje?

Dotyczł one zagadnień związanych z ?rodowiskiem systemu Windows jego programów, informacji dotyczących obsługi komputera korzystania z internetu projektowania prezentacji związanych z programami w ?rodowisko Windows, jak i również prostych prac dla uczniów szkół podstawowych jaki średnich..więcej informacji pod numerem telefonu 0798120875

Następna oferta

Poprzednia oferta