Katarzyna daje korepetycje z języka francuskiego w Poznaniu


Poznań: język francuski

Witam,
nazywam się Katarzyna i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką Romanistyki UAM po licznych pobytach we Francji z uko?czon? specjalizacj? pedagogiczną. Posiadam uprawnienia do nauczania. Oprócz wykształcenia filologicznego posiadam certyfikat językowy (DELF). Nie tylko udzielam korepetycji, ale również uczę języka francuskiego od podstaw. Cena do uzgodnienia (w zależności od częstotliwo?ci lekcji). Pierwsza lekcja organizacyjna GRATIS! Wykonuje również TŁUMACZENIA, posiadam już do?? spore doświadczenie w tej dziedzinie.
Zapraszam serdecznie.

Następna oferta

Poprzednia oferta