Katarzyna Maziarka daje korepetycje z języka angielskiego w Tarnowie


Tarnów: język angielski

Witam,
nazywam się Katarzyna Maziarka i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Tarnowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK×TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką filologii angielskiej i posiadam doświadczenie w nauczaniu. Dla każdego indywidualnie przygotowuję odpowiednie materiały i specjalny program. Dysponuję własnymi, ciekawymi materiałami edukacyjnymi.
Bardzo chętnie udzielę korepetycji osobom które zako?czy?y już edukacj?, a chcia?yby nauczyć się języka angielskiego, jak również osobom, które przygotowuję się do wyjazdu z kraju.
udzielam korepetycji również w wakacje (lipiec, sięrpie?, wrzesie?)
Gwarantuję profesjonalizm i wysoki poziom zajęć, dostosowany do indywidualnych potrzeb ucznia. Zapraszam również małe 2-4 osobowe grupy. Gwarantuję skuteczność i miłą atmosferę. Zajęcia mogę odbywać się u mnie (centrum Tarnowa) lub w domu ucznia.

Następna oferta

Poprzednia oferta