Tureckie Klimaty daje korepetycje z języka tureckiego w Krakowie


Kraków: język turecki

Witam,
nazywam się Tureckie Klimaty i jestem korepetytorką języka tureckiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: on-line przez Skype. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka tureckiego.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype tureckieklimaty
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam :)

Jestem tłumaczk? i korepetytork? tureckiego - absolwentką turkologii. Posiadam doświadczenie w nauczaniu tureckiego. Oferowane przeze mnie lekcje języka tureckiego / korepetycje z tureckiego / konwersacje odbywają się on-line przez Skype / msn lub w centrum Krakówa w dostępnym, wybranych przez Pa?stwa terminie (7 dni w tygodniu, od rana do więczora).

60-minutowe zajęcia składają się z gramatyki, nowego słownictwa, konwersacji, ćwiczeń i zadań
domowych. Zakres i nacisk na poszczególne zagadnienia (np. gramatyka / zwroty, słówka) dostosowuję do indywidualnych potrzeb zainteresowanego. Nauk? można zaczł? od podstaw lub na wyższych poziomach zaawansowania. Posiadam autorskie pomoce do nauki tureckiego. Oferuję także możliwość zakupu dodatkowych materiałów np. s?owników, gramatyk i innych książek o tematyce tureckiej. Szczegó?owy opis lekcji otrzymają Państwo e-mailem. Oferuję także tłumaczenia z/na turecki oraz lekcje języka polskiego dla obcokrajowców w języku tureckim.

Kontakt:
e-mail: tureckieklimaty@yahoo.com
tel. 510-358-606
Skype: tureckieklimaty
allegro: tureckieklimaty
msn: tureckieklimaty@hotmail.com
gg: 12925474

Następna oferta

Poprzednia oferta