Agnieszka daje korepetycje z biologii w Lublinie


Lublin: biologia

Witam,
nazywam się Agnieszka i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Lublinie (województwo lubelskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam wszystkich zainteresowanych!!
Jestem studentką 3 roku biologii UMCS - specjalność mikrobiologia. Od października chciałabym pomóc w opanowaniu wiedzy z zakresu biologii komu? kto potrzebuje pomocy. Jestem osobą weso??, komunikatywną. Oferuję zajęcia w miłej atmosferze, bez stresu. Pomogę uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej, osobom przygotowującym się do testów gimnazjalnych oraz matury, a także tym którzy potrzebują jednorazowej pomocy, np w pisaniu prac lub przygotowaniu do klasówki. Posiadam wiele interesujących testów, podręczników i innych materiałów. Zajęcia od października. Termin i cena do uzgodnienia. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy.

Następna oferta

Poprzednia oferta