Julita daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Łodzi


Łódź: język hiszpański

Witam,
nazywam się Julita i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

We wrze?niu 2008 obronę pracy magisterskiej kończę filologię hiszpa?sk? na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Mam przygotowanie pedagogiczne oraz doświadczenie w prowadzeniu korepetycji zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. W lutym wróci?am ze stypendium w Hiszpanii, więc mam ciekawe materiały.
Pomogę w nadrobieniu zaległości, napisaniu pracy, przygotowaniu się do egzaminu czy klasówki oraz zara?? mi?o?ci? do wszystkiego co hiszpańskie(((:
Pozdrawiam.

Następna oferta

Poprzednia oferta