Barbara Michaluk daje korepetycje z języka włoskiego w Toruniu


Toruń: język włoski

Witam,
nazywam się Barbara Michaluk i jestem korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie), a dokładnie: Toru?, ul. Podchorazych 9 przez 30. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype barbi76
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Nazywam się Barbara Michaluk. Udzielam korepetycji z językow francuskiego i wloskiego. Ukończyłam Studia Doktoranckie na UMK w zakresie językoznawstwa francuskiego. Mam za sobą filologię francusk? oraz włosk?. Przygotowuję na różne egzaminy czy z włoskiego czy z francuskiego. Zapraszam do siebie do domu lub do nauki przez internet :) więcej informacji uzyskasz na stronie: http://www.korepetycje-torun.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta