Aleksandra Kilińska daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości Nadarzyn


Nadarzyn: język angielski

Witam,
nazywam się Aleksandra Kilińska i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Nadarzyn (województwo mazowieckie), a dokładnie: Pruszków,Brwinów,Raszyn,Komorów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką V roku na Wydziale Prawa i Administracji UW, której pasją są języki obce. Posiadam certyfikat językowy DELF II stopnia z języka francuskiego, obecnie przygotowuję się do egzaminu CPE z jęz. angielskiego. W tym roku rozpoczynam studia na filologii angielskiej. Posiadam trzyletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji dzieciom i dorosłym. Z przyjemnością podejmę się nauczania języka angielskiego i francuskiego. Zapewniam przyjazną, atmosferę i efektywn? nauką. Dysponuję własnymi materiałami. Lekcje mogę odbywać się zarówno u mnie jak i u ucznia. Zapraszam :)