Olga Mrozek daje korepetycje z języka angielskiego w Podkowie Leśnej


Podkowa Leśna: język angielski

Witam,
nazywam się Olga Mrozek i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Podkowie Leśnej (województwo mazowieckie), a dokładnie: Podkowa Leśna k. Grodzisk Mazowiecki. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK×TAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką orientalistyki. Mam doświadczenie zarówno w nauczaniu Polaków języka angielskiego, jak i języka polskiego po angielsku obcokrajowców. Jestem cierpliwa i sumienna, stosuj? urozmaicone metody nauczania w zależności od potrzeb ucznia. Różnorodne materiały do nauki przygotowuję sama i są wliczone w koszt zajęć. Udzielam zarówno korepetycji, jak i konwersacji w języku angielskim. Uczę zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorosłych. Mam dużą cierpliwość i potrafię jasno wyk?ada?. Mam zdany certyfikat CAE British Council.

Następna oferta