Małgorzata daje korepetycje z języka niemieckiego w Toruniu


Toruń: język niemiecki

Witam,
nazywam się Małgorzata i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Toruniu (województwo kujawsko-pomorskie), a dokładnie: /Wrzosy. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem nauczycielką w szkole średniej z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka niemieckiego. Pracuję jako egzaminator maturalny (matura pisemna i ustna). Udzielam korepetycji na różnych poziomach, ale w szczególności zajmuję się przygotowaniem uczniów do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, jak do tej pory z sukcesem!Proponuję lekcje w miłej atmosferze ale wymagam od uczniów systematyczności i pracowito?ci. To naprawd? daje rezultaty!

Następna oferta

Poprzednia oferta