Ilona daje korepetycje z języka polskiego w Warszawie


Warszawa: język polski

Witam,
nazywam się Ilona i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Bia?o??ka, Tarchomin. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Skuteczne i solidne korepetycje z języka polskiego!

Zapewniam: efektywne utrwalanie wiadomości i umiejętności polonistycznych (formy wypowiedzi, gramatyka, teoria literatury, czytanie ze zrozumieniem, interpretacje wierszy, testy, itd.); mnóstwo materiałów dydaktycznych; miłą oraz twórczł atmosferę spotkań ;)

O mnie: nauczyciel dyplomowany języka polskiego; egzaminator gimnazjalny OKE w Warszawie; absolwentka filologii polskiej o spec. nauczycielskiej oraz studiów podyplomowych; autorka publikacji dla nauczycieli oraz opiekunka laureatów konkursów polonistycznych;

Lokalizacja: Warszawa (Tarchomin) lub inna

SERDECZNIE POZDRAWIAM. Zachęcam do kontaktu telefonicznego.

Następna oferta

Poprzednia oferta