Bogusława Goska daje korepetycje z języka angielskiego w Łodzi


Łódź: język angielski

Witam,
nazywam się Bogusława Goska i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie), a dokładnie: Polesie, okolice Dworca Kaliskiego. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 60 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem nauczycielką języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem, zarówno jeśli chodzi o nauczanie dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Przygotowuję do matury z jęz. angielskiego, pomagam uczniom w nadrabianiu zaległości oraz pog??bianiu znajomości języka angielskiego. Lekcje odbywają się u mnie w domu, na Al. W?ókniarzy, blisko Dworca Łódź-Kaliska. Koszt lekcji 45 zł. za godzinę lekcyjną (45 min.)Tel.: 507 090 637.

Następna oferta

Poprzednia oferta