Ewelina daje korepetycje z języka angielskiego w Rzeszowie


Rzeszów: język angielski

Witam,
nazywam się Ewelina i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Rzeszowie (województwo podkarpackie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam. Absolwentka Lingwistyki Stosowanej (magisterium) i Kolegium Nauczycielskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych oferuje lekcje prywatne z języka angielskiego - przygotowanie do egzaminów międzynarodowych, matury, egzaminu gimnazjalnego, wyjazdów zagranicznych, konwersacje, nauczanie dzieci, pomoc w nadrabianiu zaległości itp. Prowadzę kursy dla firm, grup zorganizowanych oraz lekcje prywatne dla osób w każdym wieku, również przez SKYPE. Uczę z pasją i dok?adam wszelkich stara?, aby lekcje byćy profesjonalne i rzetelne. Dostosowuj? metody do potrzeb uczęych się. Dysponuję dużą ilości? ciekawych materiałów. Mam cierpliwe i przyjazne podejście. Ambitni robić bardzo szybkie postępy. Na ?yczenie wystawiam rachunki. Serdecznie zapraszam.

Następna oferta

Poprzednia oferta