Jessica Torowska daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Jessica Torowska i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Mam doświadczenie w zajmowaniu się dziećmi: pracowałam 1.5 miesiąca w kanadyjskim domowym przedszkolu oraz zajmowałam się w ubiegłym roku dwiema ameryka?skimi dziewczynkami, kilka godzin w tygodniu.
Zaj??am II miejsce w olimpiadzie językowej fundacji Varsovie, w szkole podst. zdoby?am dyplom Cambridge (maksymalna ilość tarcz) na poziomie flyers. Zaj??am 3 miejsce w konkursie jęz. angielskiego dla liceów ogólnokształcących.
Jestem uczennicą o podwójnym obywatelstwie (polskim i kanadyjskim). W obu językach mówię biegle.

Następna oferta

Poprzednia oferta