Adriana Lipert daje korepetycje z biologii w Katowicach


Katowice: biologia

Witam,
nazywam się Adriana Lipert i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Mam 24 lata, mieszkam w Katowicach. Posiadam dwuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, uwieśczone sukcesami w przygotowaniu do matury czy też poprawy ocen moich uczniów. Jestem cierpliwa, weso?a, lubię pracę z młodymi ludźmi i dobrze się z nimi rozumi?. Posiadam wykształcenie psychologiczne, lecz w liceum skończyłam profil biologiczno-chemiczny i do dziś biologia jest moją pasją. W bliskiej przyszłości zamierzam rozwija? t? pasją na studiach biologicznych. Posiadam wiele testów, pomocy naukowych oraz najnowsze i solidne książki z zakresu biologii.

Następna oferta

Poprzednia oferta