Martyna daje korepetycje z języka angielskiego w Kłodzku


Kłodzko: język angielski

Witam,
nazywam się Martyna i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Kłodzku (województwo dolnośląskie), a dokładnie: stary wielis?aw/ polanica zdr. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

witam, jestem absolwentka nauczycielskiego kolegium języków obcych we Wrocławiu z tytułem licencjata (uniwersytet Wrocławski). przez rok przebywałam w wielkiej Brytanii uczę się języka. aktualnie jestem nauczycielką w szkole podstawowej. udzielam korepetycji na poziomach: beginner- upper-intermediate. zapewniam mila atmosferę, ciekawe materiały oraz program dopasowany do potrzeb każdego ucznia

Poprzednia oferta