Marta daje korepetycje z nauczania początkowego w Krakowie


Kraków: nauczanie początkowe

Witam,
nazywam się Marta i jestem korepetytorką nauczania początkowego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z nauczania początkowego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Dyplomowana nauczycielka z 25-letnim stażem, czynna zawodowo, z bogatym doświadczeniem udzieli korepetycji w zakresie programu SZKOŁY PODSTAWOWEJ oraz pomoże dziecku w przygotowaniu do EGZAMINU KOMPETENCJI PO KLASIE SZÓSTEJ (powtórki, rozwiązywanie testów), również dzieciom z trudnościami edukacyjnymi (dysleksja, dyskalkulia). Sukces zapewni profesjonalne podejście do ucznia, dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz miła, bezstresowa atmosfera w czasie lekcji. Praca popołudniami lub więczorami. Telefon kontaktowy: 608 22 85 87

Następna oferta

Poprzednia oferta