Maja daje korepetycje z języka angielskiego w Bydgoszczy


Bydgoszcz: język angielski

Witam,
nazywam się Maja i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Bydgoszczy (województwo kujawsko-pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem nauczycielką języka angielskiego z siędmioletnim stażem pracy. Oferuję pomoc w nauce tego języka osobom w każdym wieku i na każdym poziomie. Mam wieloletnie doświadczenie z zakresu udzielania korepetycji, przygotowywania do matury oraz pomocy w pisaniu prac.

Oferuję też przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego. Jako nauczyciel który od lat pracuje w gimnazjum znam doskonale materiał z zakresu tej szkoły oraz wymagania egzaminacyjne, mam też doświadczenie w pracy z młodzieżą gimnazjalną.

Następna oferta

Poprzednia oferta