Wiktoria daje korepetycje z języka polskiego w Ostrołęce


Ostrołęka: język polski

Witam,
nazywam się Wiktoria i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Ostrołęce (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielam korepetycji z języka polskiego w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Przygotowuje do matury a także pisze gotowe prace maturalne na wybrany temat a następnie przygotowuje z uczniem jego prezentacje. Mam spore doświadczenie w przygotowaniu z języka polskiego a co za tym idzie matura. udzielam też korepetycji licealistom zaocznym. Mogę dojecha? do Ostro??ki, Szczytna, Pu?tuska.jestem studentką studiów magisterskich pedagogiki. Zainteresowanych proszę o kontakt, bo grafik spotkań mam na długi czas przed zapisany. Mój numer: 608-768-353