Anna daje korepetycje z języka polskiego w Warszawie


Warszawa: język polski

Witam,
nazywam się Anna i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, studentką na podyplomowych studiach logopedycznych. Posiadam 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z języka polskiego z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej,. Podczas zajęć przygotowuję uczniów do testów kompetencji, pisemnej i ustnej matury z jęz. polskiego (na poziomie podstawowym i rozszerzonym).
Ilo?? godzin oraz cena- do uzgodnienia.
Wszystkich chętnych proszę o kontakt:
anusia.ja@onet.eu
509 353 430

Następna oferta

Poprzednia oferta