Ewelina Zabost daje korepetycje z chemii w Warszawie


Warszawa: chemia

Witam,
nazywam się Ewelina Zabost i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam serdecznie,
jestem doktorantką (4 rok) Wydziału Chemii UW oraz mgr biologii SGGW, posiadam wieloletnie doświadczenie w indywidualnej pracy z uczniem, oraz przygotowanie pedagogiczne (naucza?am w gimnazjum oraz liceum). Jeżeli potrzebujesz doraźnej pomocy w opanowaniu materiału z biologii oraz chemii jak również d?u?szej pomocy przy przygotowaniu do matury zapraszam serdecznie do kontaktu. Czas pracy, miejsce oraz cena za korepetycje oczywiście podlegaj? negocjacji oraz indywidualnemu ustaleniu.
Mój kontakt mailowy: ezabost@chem.uw.edu.pl
tel. kom 606936658

Ewelina Zabost

Następna oferta

Poprzednia oferta