Rita daje korepetycje z historii w Warszawie


Warszawa: historia

Witam,
nazywam się Rita i jestem korepetytorką historii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Nadarzyn. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z historii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką najbardziej renomowanej uczelni w Polsce - Uniwersytetu Warszawskiego. Dam korepetycje z historii i wosu, zarówno na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Nauk? przedstawiam w sposób przystępny, lubię uczyć :) W cenę wliczone są wszelkie materiały (mapki, arkusze maturalne, sprawdziany, drzewka etc) Pomogę uczniom w przygotowaniach na lekcje, kartkówki, egzaminy. Zapraszam

Następna oferta

Poprzednia oferta