Michał Kowal daje korepetycje z matematyki w Sosnowcu


Sosnowiec: matematyka

Witam,
nazywam się Michał Kowal i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Sosnowcu (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem 3 roku Politechniki Śląskiej w Gliwicach wydział Automatyki,Elektroniki i Informatyki. Udzielę korepetycji z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum (przygotowanie do matury podstawa/rozszerzenie) oraz dla studentów (analiza matematyczna, równania różniczkowe). Cena w zależności od miejsca lekcji:
- 20 zł - u mnie
- 25 zł - u ucznia.
(jeśli chodzi o analizę matematyczna i równania różniczkowe to cena jest nastepujaca:
- 25 zł - u mnie
- 30 zł - u ucznia)

Korepetycje daję już parę ?adnych lat i zawsze z dobrymi dla ucznia skutkami tzn nie s?ysza?em nigdy żeby ktoś być zawiedziony.

Następna oferta

Poprzednia oferta