Beata daje korepetycje z języka polskiego w Katowicach


Katowice: język polski

Witam,
nazywam się Beata i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: Bielsko-Biała. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam. Jeśli masz problemy z językiem polskim, nie masz motywacji do nauki, albo boisz się, że nie dasz sobie rady na maturze, skontaktuj się ze mną. Jestem studentką IV roku polonistyki UŚ(profil nauczycielski)i już od czterech lat udzielam korepetycji z bardzo dobrym skutkiem. Jestem wymagaj?ca, ale potrafię doceni? i zmobilizowa? każdego do pracy. Prowadzone przeze mnie spotkania odbywają się zawsze w miłej atmosferze, co jest bardzo ważne dla efektywno?ci każdych zajęć. Posiadam swoje materiały pomocnicze. Zapraszam wszystkich chętnych.

Następna oferta

Poprzednia oferta