Michał Jakubowski daje korepetycje z języka angielskiego w Piasecznie


Piaseczno: język angielski

Witam,
nazywam się Michał Jakubowski i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Piasecznie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Piaseczno, Zalesie Górne i Dolne, Ustanów, Baniocha, Góra Kalwaria, Konstancin, jednym s?owem Gmina Piaseczno. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam,
Jestem studentem Katedry Języków Specjalistycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Udzielam korepetycji z języka angielskiego na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym z przyjemnością prowadzę również konwersacje w tym języku. Zapewniam materiały oraz wszelkie inne pomoce dydaktyczne. Koszt to 35 zł za 60 min, zajęcia odbywają się w domu ucznia bądź w innym dogodnym dla niego miejscu.
Wiek ucznia nie stanowi przeszkody.
Mój telefon: 662-174-240

Zapraszam do wspólnej nauki.

Następna oferta

Poprzednia oferta