Agata Kolinska daje korepetycje z języka niemieckiego w Szczecinie


Szczecin: język niemiecki

Witam,
nazywam się Agata Kolinska i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Szczecinie (województwo zachodniopomorskie), a dokładnie: Szczecin - Mierzyn. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK××TAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype agata.kolinska
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Chcesz by twoje dziecko mówięo po niemiecku? Nic prostszego! Studentka germanistyki (III rok) i pedagogiki (IV rok) udzieli korepetycji z języka niemieckiego na poziomie podstawówki, gimnazjum, liceum. Jestem sumienna i cierpliwa. Mam dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą. Niemiecki to moja pasja, którą z pewno?ci? zara?? wasze pociechy! Cena: 25 zł za 60 minut (tylko u mnie - Mierzyn). Informacje udzielam telefonicznie bądź przez e- maila. Posiadam wszystkie niezb?dne materiały do nauki.

Następna oferta

Poprzednia oferta