Gosia daje korepetycje z języka niemieckiego w Warszawie


Warszawa: język niemiecki

Witam,
nazywam się Gosia i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka II roku Lingwistyki Stosowanej UW (j. angielski i j. niemiecki) udzieli korepetycji z j. niemieckiego. Oferuję zajęcia od podstaw, korepetycje, pomoc z zakresu gramatyki, poszerzania słownictwa, konwersacje, również pomoc w pracach domowych. Posiadam szeroki zakres materiałów zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych (podręczniki, płyty CD, testy maturalne, testy egzaminacyjne, olimpiady). Pomogę również w razie problemów z gramatykę i stylistyk? języka polskiego. Zapewniam miłą atmosferę, elastyczny tryb zajęć i skuteczną nauką z naciskiem na praktyczn? znajomość języka. Zajęcia u ucznia.

Następna oferta

Poprzednia oferta