Marcello Murgia daje korepetycje z języka włoskiego we Wrocławiu


Wrocław: język włoski

Witam,
nazywam się Marcello Murgia i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka włoskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam wszystkich chętnych poznania tego pięknego (no jak mogę powiedzieć inaczej?), pe?nego melodyjno?ci języka a także tych, którzy już poznali ale chcieliby polepszyć znajomość języka włoskiego. Jestem stuprocentowym Wlochem, prowadzę konwersacje i skutecznie oraz przystępnie wyjaśniam regu?y gramatyczne na wszystkich poziomach. Kompetentny i mily, cierpliwy, kreatywny i systematyczny, i efektywnie eksploatuje bogata doświadczenie w nauce. Oferta wazna od stycznia 2009r. Zapraszam również na dodatkowe informacje tu: http://xoomer.alice.it/marcellomurgia/Home.html
Fatevi sentire! :)

Następna oferta

Poprzednia oferta