Marek Brzozowski daje korepetycje z języka francuskiego w Warszawie


Warszawa: język francuski

Witam,
nazywam się Marek Brzozowski i jestem korepetytorem języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem architektury i pasjonatem języka francuskiego. Mam za sobą roczne stypendium w Pary?u i posiadam certyfikat Delf B2. Moje ogłoszenie skierowane jest więc do osób na poziomach od początkującego do B2. Jestem wyluzowany i cierpliwy, ale przede wszystkim rzetelny. Udzielam również korepetycji z matematyki. Zapraszam,
Marek

Następna oferta

Poprzednia oferta