Sandra daje korepetycje z biologii w Warszawie


Warszawa: biologia

Witam,
nazywam się Sandra i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Metro Imielin. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem magistrem biotechnologii i doktorem biologii, udzielam korepetycji z biologii dla wszystkich poziomów nauczania, a szczególnie maturzystów (poziom rozszerzony i podstawowy). Dysponuję obszernym materiałem dodatkowym w postaci repetytoriów, testów i książek specjalistycznych, które udostępniam uczniom. Gwarantuję skuteczną nauką.

Następna oferta

Poprzednia oferta