Marta daje korepetycje z języka niemieckiego w Gliwicach


Gliwice: język niemiecki

Witam,
nazywam się Marta i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Gliwicach (województwo śląskie), a dokładnie: Centrum Gliwic i okolice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 10 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, czwartku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAK×TAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam. Jestem uczennicą drugiej klasy liceum o profilu medycznym. Jestem pilna, cierpliwa i ambitna. Myślę, że razem z uczniem będę potrafięa znaleźć odpowiadajęc? mu metodę nauki. Dzieciaki w wieku przedszkolnym postaram się zachęcią do języka i będę chcia?a aby nauka byća dla nich również formę zabawy. Oferuję nie tylko pomoc, ale również wi?kszo?? materiałów potrzebnych w nauce. Czekam na telefon bądź wiadomość.

Następna oferta

Poprzednia oferta