Magdalena Cholewa daje korepetycje z języka francuskiego w Chorzowie


Chorzów: język francuski

Witam,
nazywam się Magdalena Cholewa i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Chorzowie (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, środy, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAK×TAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Skype: Skype galeriaplus
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zapraszam na lekcje języka francuskiego. Jestem absolwentką UŚ, wydział: Język Francuski Stosowany. Ostatni semestr studiów spędziłam na UVHC w Valenciennes. Od 2003 jestem tłumaczem przysi?g?ym przy Sadzie Rejonowym w Katowicach. Francuskiego uczę od prawie 12 lat. Oferuję miłą atmosferę i starannie przygotowane zajęcia (dostarczam materiały tekstowe do kazdej lekcji). Istnieje także możliwość uczestnictwa rodziców/ opiekunów w zajęciach. Serdecznie zapraszam.

Następna oferta

Poprzednia oferta