Sandra daje korepetycje z chemii w Warszawie


Warszawa: chemia

Witam,
nazywam się Sandra i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Ursynów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Magister biotechnologii, doktor w Polskiej Akademii Nauk udzieli korepetycji z chemii na każdym poziomie - gimnazjum, szkoła średnia, matura (na poziomie podstawowym i rozszerzonym) studia. Przygotowuję do matury, klasówek, sprawdzianów, egzaminów komisyjnych, kolokwiów. Posiadam własne materiały edukacyjne (podręczniki, zbiory zadań, testy egzaminacyjne), które dostaje uczeń na każdej z lekcji.
Jestem sympatycznym, ale wymagaj?cym korepetytorem. Jeżeli zadania z chemii wydaję Ci się wyj?tkowo trudne - zapraszam - zobaczysz jaka chemia jest łatwa.

Następna oferta

Poprzednia oferta