Sebastian szymalak daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Sebastian szymalak i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Praga p?d, Goc?aw. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

nauczyciel j. ang., egzaminator C. K. E.przygotowuje pomyślnie do matury, a także do innych egzaminów m.in.:FCE, CAE, CPE.jestem nauczycielem zarówno akademickim jak i w szkole średniej.mam dobry kontakt z uczniami, każdego traktuje indywidualnie, dopasowuj?c własne wypracowane metody do umiejętności ucznia.jestem konsekwentny i wymagaj?cy, ale uczniowie id? spokojni na egzamin z wiedza.moje motto "nie ma rzeczy niemożliwych, a cuda zajmuję mi trochę czasu".

Następna oferta

Poprzednia oferta