Paulina daje korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu


Poznań: język niemiecki

Witam,
nazywam się Paulina i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką filologii germańskiej, od 4 lat udzielam korepetycji z języka niemieckiego. Cena jest zale?na od poziomu zaawansowania oraz od tego czy uczeń będzie dojeżdżać do mnie czy ja do ucznia. Do nauczania podchodzę bardzo powa?nie oraz staram się aby uczeń pozyska? jak najwi?kszł wiedzę, jednak ma to miejsce w miłej i bezstresowej atmosferze. W sk?ad korepetycji wchodzi również pomoc w odrabianiu prac domowych, pisanie wypracowań bądź konwersacje, w zależności od oczekiwań. Pozdrawiam. Paulina

Następna oferta

Poprzednia oferta