Agata daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Agata i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Nauczyciel i lektor języka angielskiego, ponad 8 lat doświadczenia w zawodzie. Od 4 lat w sesjach maturalnych w roli egzaminuj?cego. Doskonała znajomość zagadnień i systemu oceniania prac maturalnych. W?asne materiały, pokrywaj?ce 15 obszarów słownictwa maturalnego, matury pisemne z poprzednich lat. Możliwość przygotowywania do innych egzaminów językowych (wieloletnie doświadczenie w przygotow. do egzaminów FCE, CAE). Trening mówienia. Zajęcia w domu lektora, dzielnica Kuźniki, 40 zł za 60 minut.

Następna oferta

Poprzednia oferta