Magda daje korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie


Warszawa: język rosyjski

Witam,
nazywam się Magda i jestem korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Privet!

Zapraszam na lekcje języka rosyjskiego na wszystkich poziomach. Jestem studentką IV roku rusycystyki UW a także polonistyki. Uczę się rosyjskiego od wielu lat, przebywałam na rocznym stypendium w Moskwie.. Ukończyłam również specjalizacj? nauczycielsk?, mam więc odpowiednie przygotowanie pedagogiczne. I chyba co najważniejsze w pracy nauczyciela - jestem pasjonatem!Proponuję pracę z różnorodnymi materiałami (filmy, muzyka, prasa), które wliczone są w cenę. Jeśli chcesz więc rozpoczł? lub kontynuować nauką języka kraju Wilka i Zaj?ca ZAPRASZAM!!

Następna oferta

Poprzednia oferta