Marlena daje korepetycje z języka polskiego w Łodzi


Łódź: język polski

Witam,
nazywam się Marlena i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK×TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka Filologii Polskiej udzieli korepetycji z języka polskiego zarówno w zakresie przygotowania do matury pisemnej i ustnej, jak również w ramach nauki na pozostałych poziomach edukacji.

Solidność, uczciwo?? i doświadczenie, a przede wszystkich dobry konakt z uczniami.

Tanio - 20 zł za spotkanie, które może odbywać się w domu ucznia lub w wybranym przez niego miejscu. Średni czas takiego spotkania to 1-2 godzin w zależności od potrzeb i postępów ucznia.

Zatem jeśli jesteś ?cis?owcem, czytanie książek sprawia ci trudno?? i ci?gle robisz te same błędy w wypracowaniach szkolnych, lub po prostu chcesz poszerzyć swoją wiedzę czy zda? maturę jak najlepiej - zgłoś się do mnie! Z chęcią Ci pomogę!

Kontakt:
E-mail: matura_09@o2.pl
GG: 11598775
Tel.: 668-674-179

Następna oferta

Poprzednia oferta