Anna daje korepetycje z języka polskiego w Krakowie


Kraków: język polski

Witam,
nazywam się Anna i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką polonistyki UJ i chętnie pomogę Ci w nauce j. polskiego. Zajęcia dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia - analiza i interpretacja wierszy, przegl?d epok, nauka o języku, pomoc w nauce przed testami, kartkówkami, wypracowaniami. Mogę również pomóc Ci w pracy nad prezentacj? maturalną i w przygotowaniu się do matury pisemnej. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z uczniami. Wszyscy moi maturzyści zdali maturę ze świetnymi wynikami, co jest chyba najlepszł rekomendacj?. Zapraszam - cierpliwie, solidnie i w przyjaznej atmosferze.

Następna oferta

Poprzednia oferta