FastWay School daje korepetycje z języka angielskiego w Bydgoszczy


Bydgoszcz: język angielski

Witam,
nazywam się FastWay School i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Bydgoszczy (województwo kujawsko-pomorskie), a dokładnie: Bydgoszcz, Toru?, Świecie, Che?mno, Che?mża, .... Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Szkoła Języków Obcych FastWay w Bydgoszczy zaprasza na kursy i korepetycje indywidualne. Zapewniamy wysoki profesjonalizm oraz bogate doświadczenie gwarantujęce duże efekty i postępy w nauce. Zaufaj szkole językowej a nie zmarnujesz poświęconego czasu i pieniędzy. Nasi lektorzy to osoby z dużym doświadczeniem oraz międzynarodowymi certyfikatami. U nas uczę również native speakerzy z Anglii, USA, RPA,...
ZAPRASZAMY!
www.fastway.com.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta