Magdalena Białorucka daje korepetycje z języka francuskiego w Warszawie


Warszawa: język francuski

Witam,
nazywam się Magdalena Białorucka i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Dzielnice: Mokotów, Wola, Bemowo, Ursus,W?ochy, Centrum, Praga, Ursynów, Wilanów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, piątku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAK×TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką 3 roku Kolegium Nauczania Języków obcych na Uniwersytecie Warszawskim. Przedmiotem moich studiów jest w?a?nie nauczanie języka francuskiego w różnych grupach wiekowych. Oferuje miła i przyjazna atmosferę na zajęciach, dostosowanie poziomu do umiejętności ucznia lub do wymaga? edukacyjnych. Korzystam z różnorodnych materiałów dydaktycznych. Zapraszam serdecznie!

Następna oferta

Poprzednia oferta