Magdalena daje korepetycje z języka włoskiego w Sosnowcu


Sosnowiec: język włoski

Witam,
nazywam się Magdalena i jestem korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Sosnowcu (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Serdecznie zapraszam na korepetycje z języka włoskiego. Jestem studentką filologii włoskiej na Uniwersytecie Śląskim. Od wielu lat znam ten język, wielokrotnie wyje?d?a?am do W?och by pog??bi? swoją wiedzę o tym pięknym kraju. Pracowałam na międzynarodowych Targach jako tłumacz, udzielałam już kilkakrotnie korepetycji, moje lekcje przebiegają w przyjacielskiej atmosferze, zapewniam materiały, dla chętnych i ambitnych uczniów także oferuję materiały do domu, w razie jaki? problemów możliwe krótkie konsultacje np za pomocą gg, próbuję unikn?? nudy na zajęciach :) serdecznie zapraszam!!

Następna oferta

Poprzednia oferta