Izabela daje korepetycje z języka niemieckiego w Warszawie


Warszawa: język niemiecki

Witam,
nazywam się Izabela i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki


Studentka III roku Filologii Germańskiej UW udzieli korepetycji z języka niemieckiego.
Jestem m?od? i otwart? osobą posiadając? już doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Prowadzę kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych i matury. Prowadziłam również zajęcia z mniejszymi dzieci próbujęc im przyswoi? wiedzę w trakcie zabaw i gier językowych. Materiały dodatkowe w cenie zajęć :)
Koszt: 35zł za pe?n? godzinę zegarową. W przypadku dwójki dzieci 50 zł/h. Dojazd do ucznia bądź zajęcia w moim mieszkaniu na Woli (ewentualnie w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego). Preferowane dzielnice to: Wola, Śródmieście, Bemowo. Jeśli są Państwo z innej dzielnicy proszę zadzwońi?, być może dojazd nie sprawi mi kłopotu :)
Mój tel: 663 558 799

Następna oferta

Poprzednia oferta