Ewelina daje korepetycje z języka niemieckiego w Warszawie


Warszawa: język niemiecki

Witam,
nazywam się Ewelina i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką tłumaczeń specjalistycznych na UW. Języka niemieckiego uczę się od 10 lat, jest on moją pasją. Posiadam obszerny zbiór materiałów do nauki (podręczniki, ćwiczenia itd). Bra?am udzia? w olimpiadach językowych oraz konkursach zajmujęc czo?owe miejsca w skali województwa oraz kraju. Już w wieku 15 lat zdoby?am certyfikat Instytutu Goethego ZMP. Chętnie udzielę korepetycji przede wszystkim licealistom przygotowującym się do matury oraz gimnazjalistom. Istnieje możliwość dojazdu do ucznia.
Cena: 30 zł za godzinę zegarową
Kontakt telefoniczny 782298799 bądź gadu-gadu 3640724.

Następna oferta

Poprzednia oferta