Ewa daje korepetycje z języka niemieckiego w Rybniku


Rybnik: język niemiecki

Witam,
nazywam się Ewa i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Rybniku (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam,
od siędmiu lat udzielam korepetycji z języka niemieckiego. Przez ponad dwa lata pracowałam jako lektorka tego języka w jednej ze śląskich szkół językowych. Mam doświadczenie w pracy zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. Wykonuję również tłumaczenia z i na język niemiecki. W 2002 roku uzyskałam certyfikat ZMP, a w latach 2003-2006 studiowałam w Kolegium Języka Biznesu Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. Ł?cznie przez dwa lata mieszkałam w Niemczech. Zainteresowanych zapraszam na lekcj? próbn?. Pozdrawiam.
Ewa

Poprzednia oferta